KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11535025

nr 1153 5025

Margareta Sieradzki

(f. 1955), Sverige

Blandteknik, Hus, signerad, 2013,62x33

Margareta Sieradzki, svensk bildkonstnär född i Vilhelmina 1955.

måndag 18 december 2017
kl 20:20:13

Margareta Sieradzki

Läs mer om Margareta Sieradzki
Lis Husberg (f. 1920)